Шановні жителі Дністровського району, щиро вітаю вас із Різдвом Христовим!Бажаю вам, щоб цьогорічне Різдво стало початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік. Хай проміння Вифлеємської Зорі осяє душі й серця світлом миру, а дзвінка колядка, лунаючи в кожній родині, наповнює радістю величного торжества. Зичу, щоб цей день згуртував усіх – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки. Це свято вселяє в нас надію і впевненість, що з Божою допомогою ми в силах зробити завтрашній день кращим, добрішим і світлішим. Бажаю всім безмежної любові до ближнього, міцної віри в серці, натхнення у здійсненні благородних справ. Нехай кожна оселя в цей день наповниться радістю та дзвінким дитячим сміхом, прийдешній рік для всіх нас буде багатим на добро, принесе достаток, обдарує щедрою долею і міцним здоров’ям, втілить в життя всі плани і задуми.

03 січня 2022 року свій день народження святкує депутат Дністровської районної ради Чернівецької області – ДЄДОВ В’ЯЧЕСЛАВ ІЛЛІЧ! У Ваш День народження бажаємо міцного здоров’я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу. Від щирого серця зичимо твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей. Нехай Ваш ентузіазм не згасає, удача завжди супроводжує у відповідальних і важливих справах, а кожен Ваш день буде наповнений позитивними емоціями, гарним настроєм, щирими людьми та плідною роботою! Зі щирою повагою голова Дністровської районної ради Олександр ЯНЧАК, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради.

Шановні жителі Дністровського району! Сердечно вітаю Вас з Новим Роком! 2021 рік був неодзнозначним, сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань, він збагатив нас досвідом, згуртував і дав великий поштовх для гідного майбутнього. Кожен із нас достойно прожив кожну мить цього року, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги: ми розвивалися, самовдосконалювалися, багато працювали та вчилися, долали негаразди та перешкоди, допомагали іншим. Вдячний усім, хто трудився для розвитку району в усіх його сферах, хто допомагав творити нову історію Дністровського району та не боявся змін і рухався вперед задля кращого сьогодення. У новий рік ми ввійшли із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці. Зичу аби Новий рік подарував нам ще більше сил та натхнення для втілення найамбітніших планів та задумів. Нехай серця будуть зігріті любов’ю і теплом, а домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням. Бажаю зустріти свята у піднесеному настрої, зі світлими помислами та добрими намірами. Процвітання, злагоди, оптимізму і достатку всім мешканцям Дністровського району!

25 грудня 2021 року свій день народження святкує депутат Дністровської районної ради Чернівецької області – МАРИНЯК ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ! Нехай Ваше життя буде сповнене щастям, радістю та благополуччям. Хай Вас завжди супроводжують міцне здоров’я, наснага та постійне бажання примножувати добро. Зичимо, щоб Ваша діяльність відзначалася успіхами, досягненнями та словами щирої вдячності людей. Нехай кожен Ваш день буде наповнений позитивними емоціями, гарним настроєм, щирими людьми та плідною роботою! Зі щирою повагою голова Дністровської районної ради Олександр ЯНЧАК, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради.

Шановні працівники архівних установ Дністровського району, щиро вітаю вас з професійним святом! Саме завдяки архівним збережених документам люди отримують можливість неупереджено оцінювати важливі події, які відбувалися в минулому. Переконаний, що ви й надалі зберігатимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Висловлюю вам, шановні працівники архівних установ, щиру вдячність за натхненну працю і вірність благородній професії. Щиро зичу всім успіхів, невичерпної енергії, натхнення та нових звершень у повсякденній праці, міцного здоров'я, благополуччя і щастя вашим родинам.

Шановні працівники енергетичної галузі Дністровського району! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі без електричної енергії. Слова вдячності та поваги усім, хто присвятив цій сфері діяльності свої роки життя, кому тисячі сімей нашого району завдячують теплом і світлом у своїх домівках. Високо цінуємо великі зусилля, мужність та вміння, яких вимагає нелегка праця енергетика. Від щирого серця бажаю всім працівникам енергетичної галузі впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя вам і вашим сім’ям!

Дорогі жителі Дністровського району, щиро вітаювас із Днем Святого Миколая! Це світле свято приходить до нас з вірою у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє почуття турботи та любові, надихає на добрі справи. В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх дітей. Зігрійте своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято. Щиро бажаю, щоб у найкращих починаннях і добрих справах кожен відчував любов та добро, а задуми і мрії обов’язково здійснювалися.

Шановні адвокати Дністровського району!Щиросердечно вітаю вас із професійним святом – Днем адвокатури.Ви несете на собі підвищену відповідальність у захисті прав та свобод громадян, ваша праця є надзвичайно важливою як для суспільства в цілому, так і для кожної окремої людини, права якої було порушено.Бажаю вам успіху та наснаги у роботі, щоб воназавжди була вшанованою і оціненою суспільством, нових професійних звершень, відданості, натхнення та успіхів у вашій нелегкій справі – справі захисту конституційних прав і свобод громадянина, забезпечення кожної людини кваліфікованою правовою допомогою. Мудрості вам, витримки у відстоюванні справедливості, неупередженості і непохитності, вірності ідеалам правди.

Шановні працівники органів державної реєстрації актів цивільного стану Дністровського району, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Щодня ви самовіддано служите обраній справі, виконуючи досить кропітку і відповідальну роботу. Ви - не тільки юристи, а й психологи, які вміють вислухати, поспівчувати і допомогти. Бажаю вам міцної витримки, натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій. Зичу, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Шановні працівники державної виконавчої служби Дністровського району, щиро вітаю вас із професійним святом! Ваша самовіддана праця і професіоналізм є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права. Це свято людей, які у непростих умовах здійснюють надзвичайно відповідальну місію – забезпечують належне виконання рішень судів. Бажаю невичерпної наснаги у нелегкій та такій важливій справі, суспільного визнання, безперестанного розвитку і самовдосконалення, заслуженої подяки й гідної винагороди за вашу роботу. Міцного здоров’я вам, великого родинного щастя, добра та благополуччя.

Шановний Олександре Миколайовичу! Прийміть найщиріші вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження! Ви – досвідчена особистість, мудрий керівник, який завжди відкритий до саморозвитку. Нехай Ваші найкращі якості – мудрість і виваженість, діловитість і розсудливість, людяність і порядність, цілеспрямованість, відданість справі– стануть запорукою нових досягнень. В цей святковий день зичимо, щоб і надалі Ваша наполеглива праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі внески у розвиток Дністровського району, а успіхи йшли поряд з особистим щастям. Нехай Вам таланить на однодумців, колег, доброзичливих і щирих людей. Бажаємо, щоб Вашими супутниками завжди були відмінне здоров’я, безмежне щастя та невичерпна енергія. Наснаги Вам та довгих щасливих літ!

Шановні працівники судів Дністровського району! Ваша місія почесна – забезпечувати права і свободи людини, утверджувати принципи верховенства права та розвитку України як демократичної, правової держави. Це вимагає високого рівня знань, досвіду, відданості справі, наполегливості. Тож нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає до спільної мети — утвердження верховенства права! З нагоди професійного свята прийміть найщиріші привітання й побажання вірного служіння ідеалам добра та справедливості, енергії та наснаги, міцного здоров’я й родинного затишку! Хай не зрадять вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела оптимізму й завжди повняться сонячним теплом та достатком ваші оселі!

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В цей день варто згадати ліквідаторів, які в боротьбі з атомною бідою заплатили найвищу плату – своє життя. Це, в першу чергу, пожежники та представники різних професій, які працювали в зоні зараження, а вже після повернення тихо згорали від хвороб, породжених ядерним впливом. У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС щиро дякую кожному, хто доклав зусиль для подолання цієї катастрофи. Вічна пам’ять загиблим і вічна шана живим!

Шановні депутати, члени виконавчих комітетів, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування Дністровського району! Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування – святом, яке поряд з іншими професійними святами хочеться назвати всенародним, бо причетні до нього всі, хто наділений правом обирати і бути обраним, бути достойним називатися посадовою особою місцевого самоврядування. Це свято – знак шани і поваги до людей, які представляють і відстоюють інтереси своїх виборців у радах різних рівнів та забезпечують своєю працею здійснення радами своїх повноважень. Із вдячністю хочеться відмітити працю всіх депутатів, які є активними не лише в громадському житті, а й на засіданнях сесій, постійних комісій, розсудливо і мудро приймають рішення, дають рекомендації, виходячи з власного життєвого та професійного досвіду. Я переконаний, що ваша діяльність і в подальшому буде спрямована на ефективне розв'язання проблем району, і в першу чергу, підвищення життєвого рівня його жителів. Бажаю усім, хто працює на благо людей, міцного здоров'я, добробуту й злагоди. Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

Шановні захисники України! У цей святковий для вас день прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних сил України! Це свято, яке увібрало в себе багаті і славні традиції, уособлює мужність і героїзм визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Наші Збройні сили – це здобуток і заслуга мільйонів українців, істинних патріотів держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії. Вшановуючи героїв сьогоднішнього дня, ми з сумом і вдячністю згадуємо тих, хто віддав життя за Україну. Вічна пам’ять героям і вічна слава! Низький уклін і сьогоднішнім Героям, найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття. Бажаю всім миру, незламної волі, надійного родинного тилу та нових звершень у благородній справі!

5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. Шановні волонтери Дністровського району, сердечно вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня зміцнює нашу державу. Ви витрачаєте свій вільний час на благо суспільства, присвячуєте йому свій талант, енергію і завзяття. Щиро вдячний вам за вашу неоціненну роботу, турботу про людей, бажання допомагати усім, хто опинився в скрутних обставинах. Особлива подяка за вашу допомогу військовим, що нині перебувають у зоні ООС та переселенцям зі Сходу країни. Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя.

Шановні працівники статистики Дністровського району! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Саме ви, збираючи, опрацьовуючи, зберігаючи та аналізуючи статистичну інформацію, даєте можливість розробляти перспективні плани, програми для розвитку усіх галузей життя. Ви є тими, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті - економічні, соціальні, демографічні та політичні. Шановні працівники статистики, прийміть щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, великого особистого щастя і нових успіхів.

02 грудня 2021 року свій день народження святкує депутат Дністровської районної ради Чернівецької області – ОЛЕОВСЬКИЙ АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ! У Ваш День народження бажаємо міцного здоров’я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу. Від щирого серця зичимо твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей. Нехай Ваш ентузіазм не згасає, удача завжди супроводжує у відповідальних і важливих справах, а кожен Ваш день буде наповнений позитивними емоціями, гарним настроєм, щирими людьми та плідною роботою! Зі щирою повагою голова Дністровської районної ради Олександр ЯНЧАК, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради.

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури Дністровського району, щиро вітаю вас із професійним святом! Ваша діяльність спрямована на постійний та всебічний нагляд за додержанням та застосуванням законів, вам доводиться мати справу практично зі всіма сферами життя. А це вимагає великого професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності. Вірю, що ви й надалі будете здійснювати покладені на вас професійні обов'язки на принципах справедливості, неупередженості та об’єктивності. З нагоди свята бажаю вам непохитності у служінні Закону та подальших професійних досягнень, довіри і поваги від людей, добробуту та благополуччя. Миру, добра та злагоди вашим родинам!

Шановні мешканці Дністровського району! Щороку, в останню суботу листопада, вся Україна відзначає сумну дату своєї трагічної історії – День пам’яті жертв голодоморів, що прокотилися країною трьома потужними хвилями, зокрема найстрашнішого – Голодомору 1932–1933 років. Сьогодні голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців, і сучасне покоління. Схилімо голови в скорботі за тими, хто загинув голодною смертю, став жертвою репресій тоталітарного режиму, згадаймо у спільній молитві душі мільйонів заморених штучно організованим голодом. Хай пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу. Запрошую всіх земляків о 1600 год. долучитися до Всеукраїнської акції «Запали свічку», запаливши у вікні своєї домівки свічку як символ пам’яті та до загальнонаціональної хвилини мовчання.