ПРОТОКОЛ № 02/21

засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, гуманітарних питань регуляторної політики

             від 18 серпня 2021 року

Загальний склад комісії – 6 осіб

Присутні                                4 осіб

Головує на засіданні - заступник голови комісіїСвітлана ВДОВІЧЕНА;

Секретар засідання комісії: Марія ЛЄСНА;

Присутні члени комісії: Віктор КУВІЛА; Андрій ВАМУШ.                  

Відсутні:Валерій РОМАНЕНКО; Вячеслав ДЄДОВ.

В роботі комісії приймали участь запрошені:

Марія КАРАПЧІЄВСЬКА – начальник фінансового   відділу Дністровської районної державної адміністрації;

Галина СЛУХІНСЬКА –керуючий справами районної ради.

СЛУХАЛИ:

         Про затвердження порядку денного засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, гуманітарних питань регуляторної політики

Комісія одноголосно затвердила такий ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  

  1. 1.Про вступ до Української асоціації районних та обласних рад.

Інформує: Галина СЛУХІНСЬКА , керуючий справами районної ради.

     2. Про звернення депутатів Дністровської районної ради VIII скликання до Верховної ради України щодо ухвалення пакету законопроектів малої приватизації № 4572, 4573, 4574 та 4575.

Інформує: Галина СЛУХІНСЬКА , керуючий справами районної ради.

3.Про план роботи Дністровської районної ради VIII скликання на ІІ півріччя

2021року.

Інформує: Галина СЛУХІНСЬКА , керуючий справами районної ради.

    

     4.Про звіт про виконання районного бюджету Дністровської районної ради за І півріччя 2021 рік.

Інформує: Марія КАРАПЧІЄВСЬКА,   начальник фінансового відділу Дністровської районної державної адміністрації.

СЛУХАЛИ:

         Інформацію керуючого справами районної ради Галини СЛУХІНСЬКОЇ щодо необхідності вступу районної ради до Української асоціації районних та обласних рад (проєкт рішення сесії додається).

Постійна комісія одноголосно вирішила:

(висновок № 08-10/01.21   додається)                                                                                        

СЛУХАЛИ:

Інформацію керуючого справами районної ради Галини СЛУХІНСЬКОЇ про проєкт звернення депутатів Дністровської районної ради VIII скликання до Верховної ради України щодо ухвалення пакету законопроектів малої приватизації № 4572, 4573, 4574 та 4575 (проєкт рішення сесії додається).

Постійна комісія одноголосно вирішила:

(висновок № 08-10/02.21   додається)  

                                                             СЛУХАЛИ:

Інформацію керуючого справами районної ради Галини СЛУХІНСЬКОЇ про проєкт плану роботи Дністровської районної ради VIII скликання на ІІ півріччя 2021 року (проєкт рішення сесії додається).

Постійна комісія одноголосно вирішила:

(висновок № 08-10/03.21   додається)  

    

СЛУХАЛИ:

       Начальника фінансового відділу Дністровської районної державної адміністрації Марії КАРАПЧІЄВСЬКОЇ про звіт про виконання районного бюджету Дністровського району за І півріччя 2021 року (проєкт рішення сесії додається).

Постійна комісія одноголосно вирішила:

(висновок № 08-10/04 .21 додається)

                                    

       Заступник голови постійної комісії                         Світлана ВДОВІЧЕНА

                                                                                                  Секретар засідання комісії                                        Марія ЛЄСНА

                                                                            

                                            

 

 

IMG 16b3b8cc67cd0cfabbea41572ae30f79 V

 

Янчак Олександр Миколайович

Голова районної ради

  • Шановні працівники лісового господарства! Прийміть в цей чудовий день найщиріші слова вітання з професійним святом. Саме від вашої самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання. Дбаючи про розвиток лісового господарства, ви даєте надію, що залишете у спадок нащадкам дійсно зелений край. Вірю в те, що в професійній єдності і готовності виконувати найскладніші завдання ми зможемо значно підвищити ефективність роботи лісогосподарської галузі і надалі збагачуватимемо лісовою красою Дністровський район. У цей святковий день дозвольте висловити Вам слова щирої вдячності за вагомий внесок у розвиток лісового господарства, вірність професійному обов’язку, а також прийміть щирі побажання – міцного здоров’я, стабільності та оптимізму. Нехай збувається все задумане! Миру, щастя, благополуччя вам і вашим родинам!
  • 16 вересня 2021 року голова Дністровської районної ради Олександр ЯНЧАК спільно з Сокирянським міським головою Василем КОЗАКОМ, начальником відділу «Лісового господарства та мисливства» Чернівецького обласного управління «Лісового та мисливського господарства» Володимиром ПИЛИПЮКОМ, директором державного підприємства «Сокирянське лісове господарство» Олександром ЧЕБАНОМ взяв участь в урочистостях до Дня працівника лісу, які проходили в місті Сокиряни. З вуст голови прозвучали слова щирої вдячності працівникам ДП «Сокирянське лісове господарство» за вагомий внесок у розвиток лісового господарства Дністровського району: «Саме від вашої самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання. Дбаючи про розвиток лісового господарства, ви даєте надію, що залишите у спадок нащадкам дійсно зелений край». З нагоди відзначення Дня професійного свята Почесною грамотою Дністровської районної ради нагороджено: ТВЕРДОХЛІБА В.С., водія автотранспортного засобу Вашківецького лісопункту; ГРИНЬКО Р.Д., головного економіста; ШЕВЧУКА В.І., старшого майстра лісу Кельменецького лісництва; Почесні подяки Дністровської районної ради вручено: КРИВУ Т.В., заступника головного бухгалтера; ДВІРСЬКОГО П.І., охоронця лісового розсадника Іванівецького лісництва; ТКАЧА В.М., лісника Іванівецького лісництва.
  • Порядок денний пленарного засідання передбачав 68 питань для розгляду та прийняття відповідних рішень. В процесі обговорення його доповнено 48 запитами депутатів. Під час засідання депутатським корпусом розглянуто 17 питань порядку денного. Зокрема, ухвалено зміни до бюджету Чернівецької області на 2021 рік та до чинних регіональних та комплексних програм області; протокольне доручення депутатки Лілії БОРТИЧ про формування міжфракційної комісії за участі керівників фракцій, майнової і бюджетної комісій та заступника голови ОДА Богдана КОВАЛЮКА на предмет вивчення та вирішення питання щодо стану справ зі здачею проблемних об’єктів, зокрема навчальних закладів у населених пунктах Рідківці, Горішні Шерівці, Кам’янка, туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» в с.Банилів-Підгірний. Крім того розглянуто ряд кадрових питань.

ato

Герої небесної сотні та АТО

rada

oblrada

president

kmu

rda