До Дня професійного свята – Дня рятувальника, за участю начальника Чернівецької військової адміністрації Руслана ЗАПАРАНЮКА, заступника голови Чернівецької обласної ради Михайла ПАВЛЮКА, міського голови Чернівців Романа КЛІЧУКА відбулося нагородження кращих рятувальників області. Серед нагороджених чимало рятувальників і з Дністровського району. За гідне несення служби, сумлінне виконання службових обов’язків, відданість своїй справі та професіоналізм відзначено:
- Почесною грамотою: молодшого сержанта служби цивільного захисту ПЕРЕПЕЛЮКА Олексія Васильовича;
- Медаллю «За бездоганну службу»:
1. Прапорщика служби цивільного захисту МАНДРЮКА Володимира Івановича;
2. Старшого прапорщика служби цивільного захисту МОТРЮКА Вадима Вікторовича;
3. Капітана служби цивільного захисту ДОВГАНЯ Андрія Ігоровича;
4. Старшину служби цивільного захисту СЕРЕБРЯНСЬКОГО Володимира Борисовича.
Присвоєно чергові спеціальні звання:
«Майор служби цивільного захисту»:
1. Начальнику караулу ПАВАЛАТІЮ Олександру Георгійовичу»
«Капітан служби цивільного захисту»:
1. Начальнику караулу ТРЕБИКУ Олексію Петровичу.
«Старший прапорщик служби цивільного захисту» присвоєно рятувальникам:
1. ПОЖАРУКУ Віталію Васильовичу;
2. НЄМЦУ Василю Васильовичу;
3. ЦУРКАНУ Віктору Андрійовичу.

 

 

IMG 16b3b8cc67cd0cfabbea41572ae30f79 V

 

Янчак Олександр Миколайович

Голова районної ради

  • У ході підготовки до чергової восьмої сесії Дністровської районної ради восьмого скликання, сьогодні, 26 вересня, в режимі онлайн відбулися засідання 7 профільних постійних комісій районної ради з питань: -бюджету; -розвитку місцевого самоврядування, правових питань, регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень районної ради; -соціально-економічного розвитку, гуманітарних питань та регуляторної політики; -земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного cередовища та благоустрою; -комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту; -освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту; -охорони здоров’я та соціального захисту населення. Участь у роботі постійних комісій також взяли голова районної ради Олександр ЯНЧАК, заступник голови Олександр КОРНІВСЬКИЙ, керуючий справами районної ради Галина СЛУХІНСЬКА, доповідачі з питань, внесених до розгляду. Депутатами детально розглянуто всі питання порядку денного та обговорено проекти рішень районної ради, які затверджуватимуться на пленарному засіданні, що відбудеться 27 вересня. По всіх питаннях порядку денного профільними комісіями прийнято відповідні висновки.
  • 24 вересня, орієнтовно о 10.30 год, Дністровський район зустрічатиме загиблого Героя - відважного Захисника Миколу Васильовича БУРДЕЙНОГО з села Зелена, який від 7 березня під час наступального бою поблизу с. Слобода -Кухарська Київської області, вважався безвісти пропавшим. Герой став до боротьби за вільну, демократичну Україну та віддав найдорожче, що мав, - своє життя. Прощання із загиблим Захисником відбудеться об 11.00 год. біля церкви в рідному селі Героя. Вічна пам’ять і слава ВОЇНУ. Щирі співчуття рідним та близьким. https://www.facebook.com/groups/579237543405915/
  • За виникнення потреби у тій чи іншій довідці від Пенсійного фонду особисто звертатись до сервісного центру немає необхідності. Отримати довідку чи інший документ, достовірність якого підтверджується QR-кодом, можна на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua). Такі електронні документи, згідно з чинним законодавством, є аналогами паперових, підписаних відповідальною особою в органі Фонду, та дійсні для пред’явлення в банківських установах, органах фіскальної й виконавчої служб, для оформлення субсидій, документів у ЦНАПах, посольствах, консульствах тощо. Щоб отримати необхідний документ, потрібно увійти в особистий кабінет вебпорталу за допомогою кваліфікованого електронного підпису, через систему GOV ID чи Дія.Підпис. У рубриці «Запит на отримання електронних документів» слід обрати потрібний вид документа, заповнити всі обов`язкові поля, підтвердити електронним підписом та відправити до Пенсійного фонду.

ato

Герої небесної сотні та АТО

rada

oblrada

president

kmu

rda