2 вересня 2021 року голова Дністровської районної ради Олександр ЯНЧАК спільно з головою Вижницької районної ради Михайлом АНДРЮКОМ взяли участь у IV Загальних Зборах Асоціації органів місцевого самоврядування ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА", 3 вересня - у V Форумі місцевого розвитку у м.Трускавці. У ході загальних Зборів Асоціації органів місцевого самоврядування ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА" підбито проміжні підсумки та затверджено основні напрямки діяльності Асоціації на 2022 рік. Стратегічні завдання – посилювати присутність карпатських регіонів у порядку денному державних органів влади, розвивати місцеве самоврядування, зміцнювати внутрішні та зовнішні партнерства; реалізація Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, міжрегіональної співпраці «Змінимо країну разом». На заході були присутні перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський, народні депутати України, іноземні делегації, представники місцевих рад з різних регіонів України. Рішенням Загальних Зборів Дністровську районну раду визнано дійсним членом Асоціації органів місцевого самоврядування ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА" - Карпатська агенція регіонального розвитку».
У рамках Форуму міжнародні партнери, іноземні гості з Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини поділилися досвідом проведення реформ та втілення ефективних управлінських практик у державах Центрально-Східної Європи. Насичену програму V Форуму місцевого розвитку, який спільно організували Асоціація ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА" та Львівська обласна рада, розпочали із пленарної дискусії «Реформа децентралізації: інструменти підвищення ефективності розвитку територіальних громад». В подальшому учасниками обговорено проблеми розвитку територіальних громад, зокрема гірських регіонів, перспективи українсько-польської транскордонної співпраці та співпраці у Карпатському регіоні, проведено дискусії щодо перебігу реформи децентралізації, можливості та виклики для громад в контексті Європейського зеленого курсу, транскордонну тематику; перспективи розвитку вугільних територій; залучення фінансових ресурсів для розвитку територій, охорони довкілля та безпеки. «Форум місцевого розвитку – це про реальність, сталість, а також про ідеї та стратегічні напрацювання щодо їх втілення. Реальність та сталість – бо тут порушуємо актуальні питання, які стосуються місцевого самоврядування, стратегій місцевого розвитку, наші спікери на різних рівнях працюють з цією проблематикою, тож можуть продемонструвати практичні кейси, надати пропозиції реальних рішень. Це вкрай важливо в контексті децентралізації та становленні спроможних громад», - наголосила Галина Литвин, виконавча директорка ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА".

 

 

IMG 16b3b8cc67cd0cfabbea41572ae30f79 V

 

Янчак Олександр Миколайович

Голова районної ради

  • Шановні працівники лісового господарства! Прийміть в цей чудовий день найщиріші слова вітання з професійним святом. Саме від вашої самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання. Дбаючи про розвиток лісового господарства, ви даєте надію, що залишете у спадок нащадкам дійсно зелений край. Вірю в те, що в професійній єдності і готовності виконувати найскладніші завдання ми зможемо значно підвищити ефективність роботи лісогосподарської галузі і надалі збагачуватимемо лісовою красою Дністровський район. У цей святковий день дозвольте висловити Вам слова щирої вдячності за вагомий внесок у розвиток лісового господарства, вірність професійному обов’язку, а також прийміть щирі побажання – міцного здоров’я, стабільності та оптимізму. Нехай збувається все задумане! Миру, щастя, благополуччя вам і вашим родинам!
  • 16 вересня 2021 року голова Дністровської районної ради Олександр ЯНЧАК спільно з Сокирянським міським головою Василем КОЗАКОМ, начальником відділу «Лісового господарства та мисливства» Чернівецького обласного управління «Лісового та мисливського господарства» Володимиром ПИЛИПЮКОМ, директором державного підприємства «Сокирянське лісове господарство» Олександром ЧЕБАНОМ взяв участь в урочистостях до Дня працівника лісу, які проходили в місті Сокиряни. З вуст голови прозвучали слова щирої вдячності працівникам ДП «Сокирянське лісове господарство» за вагомий внесок у розвиток лісового господарства Дністровського району: «Саме від вашої самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання. Дбаючи про розвиток лісового господарства, ви даєте надію, що залишите у спадок нащадкам дійсно зелений край». З нагоди відзначення Дня професійного свята Почесною грамотою Дністровської районної ради нагороджено: ТВЕРДОХЛІБА В.С., водія автотранспортного засобу Вашківецького лісопункту; ГРИНЬКО Р.Д., головного економіста; ШЕВЧУКА В.І., старшого майстра лісу Кельменецького лісництва; Почесні подяки Дністровської районної ради вручено: КРИВУ Т.В., заступника головного бухгалтера; ДВІРСЬКОГО П.І., охоронця лісового розсадника Іванівецького лісництва; ТКАЧА В.М., лісника Іванівецького лісництва.
  • Порядок денний пленарного засідання передбачав 68 питань для розгляду та прийняття відповідних рішень. В процесі обговорення його доповнено 48 запитами депутатів. Під час засідання депутатським корпусом розглянуто 17 питань порядку денного. Зокрема, ухвалено зміни до бюджету Чернівецької області на 2021 рік та до чинних регіональних та комплексних програм області; протокольне доручення депутатки Лілії БОРТИЧ про формування міжфракційної комісії за участі керівників фракцій, майнової і бюджетної комісій та заступника голови ОДА Богдана КОВАЛЮКА на предмет вивчення та вирішення питання щодо стану справ зі здачею проблемних об’єктів, зокрема навчальних закладів у населених пунктах Рідківці, Горішні Шерівці, Кам’янка, туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» в с.Банилів-Підгірний. Крім того розглянуто ряд кадрових питань.

ato

Герої небесної сотні та АТО

rada

oblrada

president

kmu

rda