ДНІСТРОВСЬКА    РАЙОННА    РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

VI СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

 

10 лютого 2022 року № 105.6-8/22

Про впорядкування і затвердження

чисельності та структури

виконавчого апарату районної ради

 

З метою впорядкування та оптимізації структури виконавчого апарату районної ради, забезпечення виконавчим апаратом районної ради повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 43, 55, 58, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», постановами Кабінету Міністрів України: від 09.03.2006 року № 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів", від 26 січня 2022 року № 55 «Про внесення зміни до пункту 6 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», відповідно до Регламенту Дністровської районної ради, затвердженого рішенням ІІ сесії районної ради VIII скликання від 26.01.2021 року № 23.2-8/21 (зі змінами та доповненнями), враховуючи висновки постійних комісій, районна рада

ВИРІШИЛА:

         1. З метою впорядкування та оптимізації структури виконавчого апарату районної ради затвердити штатну чисельність та структуру виконавчого апарату Дністровської районної ради в кількості 10 штатних одиниць з 21 лютого 2022 poкy згідно з додатком.

2. Уповноважити голову Дністровської районної ради затверджувати штатний розпис виконавчого апарату ради та у разі зміни законодавства та/або виникнення необхідності вносити зміни до структури виконавчого апарату (затверджувати нову) у межах затвердженої даним рішенням чисельності працівників.

3. Голові Дністровської районної ради привести штатний розпис виконавчого апарату районної ради у відповідність з даним рішенням.

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення І сесії районної ради VIII скликання від 29.12.2020 р. №17.1.2-1/20 зі змінами і доповненнями.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Олександра КОРНІВСЬКОГО та постійну комісію районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, правових питань, регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень районної ради (Ольга КУЧУРКА).

 

Голова районної ради                                                                                               О.Янчак

 

СТРУКТУРА:

виконавчого апарату Дністровської районної ради

№п/п Найменування посади Кількість штатних одиниць
1. Голова ради 1
2. Заступник голови 1
3. Керуючий справами районної ради 1
Разом: 3
Сектор питань юридичної та кадрової роботи
1. Завідувач сектора 1
Разом: 1

Відділ з питань організаційної роботи і діловодства,

інформаційної політики

1. Начальник відділу 1
2. Головний спеціаліст відділу 1
3. Оператор комп’ютерного набору та роботи з оргтехнікою 1
Разом: 3

Відділ бухгалтерського обліку та фінансової діяльності,

матеріально-технічного забезпечення

1. Начальник відділу, головний бухгалтер 1
2. Головний спеціаліст відділу 1
3. Водій 0,5
4. Прибиральниця 0,5
Разом: 3
Всього: 10

Керуючий справами районної ради                                                     Галина СЛУХІНСЬКА

10 лютого 2022 року № 105.6-8/22

Про впорядкування і затвердження

чисельності та структури

виконавчого апарату районної ради

З метою впорядкування

 

 

IMG 16b3b8cc67cd0cfabbea41572ae30f79 V

 

Янчак Олександр Миколайович

Голова районної ради

  • Шановні працівники поліції Дністровського району! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Національної поліції України! Щодня ви мужньо несете свою службу, захищаючи українців, громадський порядок, права та свободи, а часто - і життя людей. Ви самовіддано боретеся проти злочинності й надаєте допомогу тим, хто її потребує. Саме поліцейські стають потужним щитом перед будь-якою загрозою громадянам України. Нехай вам завжди вистачає здоров’я, сил та мужності для підтримання безпеки в нашій державі. Слова вдячності та поваги не лише діючим поліцейським, а й усім ветеранам, які зробили гідний внесок у зміцнення законності та порядку й передають багаторічний професійний досвід молодому поколінню співробітників.
  • З 1 липня 2022 року в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2 481 гривні до 2 600 гривень. Відповідно зросла сума пов’язаних з ним одноразових допомог, які фінансуються Фондом соціального страхування України для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також осіб, які мають право на виплати в разі втрати годувальника. Так, для осіб, у яких право на страхові виплати від Фонду настане з 1 липня цього року, розмір допомоги складе: -потерпілому внаслідок нещасного випадку на виробництві відповідно до ступеня втрати професійної працездатності (максимально 17 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, при 100% втрати працездатності) – 44 200 грн; -сім’ї у разі смерті потерпілого (100 розмірів прожиткового мінімуму) – 260 000 грн; -утриманцю у разі смерті потерпілого (20 розмірів прожиткового мінімуму) – 52 000 грн. Раніше ці виплати становили 42 177 грн, 248 100 грн, 49 620 грн відповідно. https://www.kmu.gov.ua/news/z-1-lipnya-v-ukrayini-zris-prozhitkovij-minimum-ta-povyazani-z-nim-strahovi-viplati
  •   29 червня 2022 року в залі засідань Дністровської районної ради під головуванням голови районної ради Олександра ЯНЧАКА відбулося пленарне засідання позачергової VII сесії Дністровської районної ради VIII скликання. В роботі пленарного засідання взяли участь 28 депутатів Дністровської районної ради із 42, начальник Дністровської районної військової адміністрації Олег МЕЛЬНИЧУК та його заступники, голови територіальних громад району та інші запрошені. Початку пленарного засідання передувало спільне засідання постійних комісій, на яких депутатами надано відповідні пропозиції та прийнято висновки. В ході пленарного засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять синів і доньки Дністровського району, які полягли в російсько-українській війні, а також всіх жертв збройної агресії росії проти України, які відстоюючи свободу нашої країни, віддали свої життя в ім’я майбутніх поколінь. Крім того, голова районної ради зауважив, що серед депутатів Дністровської районної ради VIII скликання є такі, які на даний час несуть службу в Збройних Силах України та територіальній обороні та побажав їм і всім захисникам міцного здоров’я, мужності, сил та терпіння. Олександр ЯНЧАК вручив грамоту Чернівецької обласної ради Анатолію КОВТУНУ, депутату Дністровської районної ради VIII скликання, за сумлінну багаторічну працю, ініціативність, особисту професійну майстерність та з нагоди Дня медичного працівника. Згідно затвердженого порядку денного на пленарне засідання позачергової VII сесії районної ради винесено 10 питань. Депутатами заслухано інформації окремих керівників установ Дністровського району, звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2022 року, про уточнення показників районного бюджету Дністровського району на 2022 рік (код бюджету 24305200000) та ін. По всіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення.

ato

Герої небесної сотні та АТО

rada

oblrada

president

kmu

rda