ОСНОВНІ ПОДІЇ

Із 29 червня 2021 року запрацювали зміни, внесені до двох нормативних документів щодо казначейського обслуговування бюджетів — Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансівУкраїни23.08.2012 N 938 (надалі – Порядок №938) та Порядку
казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України24.12.2012 N 1407 (надалі – Порядок № 1407).
Зміни загальні для обох Порядків:
• по-перше, в усіх додатках до Порядку № 938 та Порядку № 1407 реквізит «ініціали, прізвище» змінено на «Власне ім’я, ПРІЗВИЩЕ»;
• по-друге, уточнено порядок подання до Казначейства документів на виплату зарплати. Зокрема, розпорядники повинні надати платіжні доручення на перерахування (сплату), у тому числі на єдиний рахунок, утримань із зарплати та нарахувань на неї. Водночас можна одразу надати документи, що підтверджують фактичну сплату ПДФО, ВЗ та ЄСВ. Таке уточнення зумовлено запровадженням з 01.01.2021 р. єдиного рахунку для сплати податків, зборів та ЄСВ. Нагадаємо: будь-які платники податків можуть, а не зобов’язані використовувати єдиний рахунок.
Зміни в обслуговуванні держбюджету
Уточнено порядок унесення змін до мережі розпорядників і одержувачів коштів держбюджету (п. 2.4 Порядку № 1407). Зокрема, після внесення до Єдиного реєстру оновленої інформації орган Казначейства формує протокол розбіжностей даних мережі та Єдиного реєстру. Останній є підставою для складання реєстру змін до мережі (додаток 2 до Порядку № 1407). Його має скласти й подати до Казначейства головний розпорядник (розпорядник нижчого рівня) протягом трьох робочих днів.
Зміни в обслуговуванні місцевих бюджетів
1. Код ТПКВКМБ у Порядку № 938 замінили на «КПКВК».
2. Встановлено чіткий та конкретний строк, протягом якого місцеві фіноргани повинні довести до головних розпорядників витяги із затвердженого розпису місцевих бюджетів, — протягом трьох робочих днів. Ці витяги (додатки 6, 7 до Порядку № 938) є підставою для затвердження кошторисів, планів асигнувань загального та спеціального фондів місцевих бюджетів розпорядниками та планів використання бюджетних коштів одержувачами.
3. Уточнено «закупівельну» підставу для відмови Казначейства у виконанні платіжного доручення.
А конкретно, віднині казнечеї не приймуть платіжне доручення до виконання у разі (п.п. «є» п. 10.8 Порядку № 938):
• відміни процедури закупівлі;
• набрання законної сили рішенням суду про визнання результатів закупівлі недійсною та/або договору про закупівлю нікчемним;
• призупинення процедури закупівлі відповідно до ст. 18 Закону № 9225;
5 Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII.
• наявності відповідного рішення органу оскарження згідно зі ст. 18 Закону № 922.
4. Передбачено у 2021 році перерахування залишків коштів (у тому числі боргових зобов’язань) місцевих бюджетів ліквідованих районів і розформованих територіальних громад до місцевих бюджетів новоутворених районів і сформованих територіальних громад. Останні мають показати ці надходження в розд. IV «Фінансування» Звіту про виконання місцевих бюджетів та Звіті про надання та використання місцевими бюджетами дотацій та субвенцій, отриманих з держбюджету як залишки коштів (у тому числі боргові зобов’язання).

 

 

IMG 16b3b8cc67cd0cfabbea41572ae30f79 V

 

Янчак Олександр Миколайович

Голова районної ради

  • Шановні працівники лісового господарства! Прийміть в цей чудовий день найщиріші слова вітання з професійним святом. Саме від вашої самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання. Дбаючи про розвиток лісового господарства, ви даєте надію, що залишете у спадок нащадкам дійсно зелений край. Вірю в те, що в професійній єдності і готовності виконувати найскладніші завдання ми зможемо значно підвищити ефективність роботи лісогосподарської галузі і надалі збагачуватимемо лісовою красою Дністровський район. У цей святковий день дозвольте висловити Вам слова щирої вдячності за вагомий внесок у розвиток лісового господарства, вірність професійному обов’язку, а також прийміть щирі побажання – міцного здоров’я, стабільності та оптимізму. Нехай збувається все задумане! Миру, щастя, благополуччя вам і вашим родинам!
  • 16 вересня 2021 року голова Дністровської районної ради Олександр ЯНЧАК спільно з Сокирянським міським головою Василем КОЗАКОМ, начальником відділу «Лісового господарства та мисливства» Чернівецького обласного управління «Лісового та мисливського господарства» Володимиром ПИЛИПЮКОМ, директором державного підприємства «Сокирянське лісове господарство» Олександром ЧЕБАНОМ взяв участь в урочистостях до Дня працівника лісу, які проходили в місті Сокиряни. З вуст голови прозвучали слова щирої вдячності працівникам ДП «Сокирянське лісове господарство» за вагомий внесок у розвиток лісового господарства Дністровського району: «Саме від вашої самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання. Дбаючи про розвиток лісового господарства, ви даєте надію, що залишите у спадок нащадкам дійсно зелений край». З нагоди відзначення Дня професійного свята Почесною грамотою Дністровської районної ради нагороджено: ТВЕРДОХЛІБА В.С., водія автотранспортного засобу Вашківецького лісопункту; ГРИНЬКО Р.Д., головного економіста; ШЕВЧУКА В.І., старшого майстра лісу Кельменецького лісництва; Почесні подяки Дністровської районної ради вручено: КРИВУ Т.В., заступника головного бухгалтера; ДВІРСЬКОГО П.І., охоронця лісового розсадника Іванівецького лісництва; ТКАЧА В.М., лісника Іванівецького лісництва.
  • Порядок денний пленарного засідання передбачав 68 питань для розгляду та прийняття відповідних рішень. В процесі обговорення його доповнено 48 запитами депутатів. Під час засідання депутатським корпусом розглянуто 17 питань порядку денного. Зокрема, ухвалено зміни до бюджету Чернівецької області на 2021 рік та до чинних регіональних та комплексних програм області; протокольне доручення депутатки Лілії БОРТИЧ про формування міжфракційної комісії за участі керівників фракцій, майнової і бюджетної комісій та заступника голови ОДА Богдана КОВАЛЮКА на предмет вивчення та вирішення питання щодо стану справ зі здачею проблемних об’єктів, зокрема навчальних закладів у населених пунктах Рідківці, Горішні Шерівці, Кам’янка, туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» в с.Банилів-Підгірний. Крім того розглянуто ряд кадрових питань.

ato

Герої небесної сотні та АТО

rada

oblrada

president

kmu

rda

Звернення громадян

Звернення громадян
ЗУ “Про звернення громадян”
Порядок прийому
Графіки, звіти